Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.

Naše produkty

Recepty z černého zlata Na těchto místech lze naše zboží zakoupit přímo

Rychlý kontakt

E-mail: perfektra@email.cz

E-Shop Mobil

+420 724 326 226

 

E-shop je určen pro soukromé odběratele. Pokud jste zástupce firmy, kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Informace dle zákona
č. 90/2012 Sb.

Promo-image
Promo-image

Úvodní stránka » Reference

Reference

Kliknutím sem můžete přidat vaši referenci

Odeslat

MUDr. Vojtěch Kantner, dermatovenerol. oddělení, DTC kožní odd.,Praha 4

Surový třtinový extrakt z cukrové třtiny, značky "Černý zázrak" od firmy Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, jsem jako dermatolog zkoušel u velmi rozšířené kožní choroby lupenky. Tento třtinový extrakt je od přírody na rozdíl od rafinovaného třtinového cukru nabit vzácnými stopovými prvky a vitamíny.
Ze stopových prvků bych zdůraznil přítomnost hořčíku, zinku, vápníku, fosforu a železa. Z vitamínů je zajímavá velká přítomnost pyridoxinu, pantenolu a inozitolu. Vitamín B6 pyridoxin je zázrakem v přírodě. Mistrně ovládá transport životně důležitých aminokyselin a základních staveb bílkovin. Dopraví je rychle a neomylně na svá místa. Teprve nedávno se vědcům podařilo objevit, že třtinový extrakt obsahuje velké množství pyridoxinu. Tento vitamín je kormidelníkem v našem imunitním systému. Má významný podíl v metabolismu cukrů, a proto nepřekvapuje, že spolu s chrómem v některých případech dokáže upravit diabetes. Pantenol, vitamín B5 působí příznivě na ztuhlé klouby, proto také po konzumaci třtinového extraktu dochází ke zlepšení artrózy. Vysoký obsah inozitolu je velkým překvapením. Inozitol je jedna z nejdůležitějších substancí pro správnou funkci a růst nervových buněk. Bez inozitolu se nedostaví spánek. Je třeba proto také zkoušet třtinový extrakt u nespavosti, podáváním větších dávek u postihnutých nespavostí. Na našem oddělení jsme zkoušeli tuto potravinu výhradně u lupenky u 8 případů. Pacienti používali třtinový extrakt (4 x denně, 1 kávou lžíci, po dobu 21 dnů), a proto má tato zpráva jen informativní charakter. Vyhodnotit jsme mohli pouze 6 případů, protože dva se k vyhodnocení nedostavili. Je jasné, že z tak krátkodobého léčení, a tak malého počtu nelze činit seriózní závěry, ale i tak jsou první dojmy velmi příznivé. Téměř u všech se psoriatické šupiny zmenšovaly, a také zápalová reakce se zmenšila. Zdá se, že bude vhodné u našich pacientů pokračovat ve výzkumu nejméně 8 týdnů a zkoumat tuto potravinu u daleko většího počtu diabetiků. U dvou pacientů klesla počáteční glykemie z hodnoty 12,4 na 8,2 a další pacient ztratil svou zácpu. Věříme, že firma Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, nám umožní pokračovat ve velmi zajímavém výzkumu. V Praze, dne 13. 4. 2000

Doc. Ing. Josef Horák

Vycházejme z předpokladu, že zákeřná choroba například RAKOVINA se nevyhýbá ani lékařům, ani léčitelům, pak je v takovém případě každá účinná rada dobrá, zvláště když nastane stádium bezradnosti bez naděje na úspěšné vyléčení. Je snaha vyjádřit správný zdravotní stav matematickou identitou rovnice, že zdraví má být v rovnováze s optimální životní vitalitou.
Pak srovnáváním těchto veličin docházíme ke vztahu, že Bůh je síla přírody, která je ještě zcela nevyčerpatelným a blahodárným zdrojem pro zachování zdraví všeho živého na naší planetě. Pak už jen záleží na člověku, lékaři nebo léčiteli - přírodovědci, jak umí s tímto zdrojem přírody hospodařit, jak s ním umí zacházet, a jaké učiní proti chorobě optimální rozhodnutí v provedení zákroku. A tak se dostáváme k důležité vědecké metodě aplikovatelné ve všech oborech národního hospodářství tzv. DYNAMICKÉMU PROGRAMOVÁNÍ. V medicíně vycházejme z premisy, že každá choroba je dynamický proces, není tedy statickou záležitostí, má svůj vývoj. Proto také lékař i léčitel musí mít na zřeteli správně stanovit i stochastické jevy. Jevy vyplývající neboli jevy náhodné, dříve než přistoupí k jevu deterministickému tj. k vlastnímu rozhodnutí. Zde platí Bellmanův princip optimality: "Nechť je výchozí stav /zdravotní/ a výchozí rozhodnutí jakékoliv, posloupnost následujících rozhodnutí /léčebných/ musí tvořit OPTIMÁLNÍ ROZHODOVACÍ STRATEGII vzhledem ke zdravotnímu stavu výchozímu (v počátečním stavu choroby)". To znamená mít na zřeteli cíl léčby: MAXIMÁLNÍ EFEKT A MINIMÁLNÍ RIZIKO. Znamená to také minimální entropie míry nejistoty v léčebném procesu. Značný podíl na úspěšném léčebném procesu, který technologicky kompletuje odborný lékař - specialista mají všechny průvodní odborné profese tj. manažeři, inženýři, přírodovědci, matematici, konstruktéři, psychologové atd. Mezi nimi je nutná vzájemná spolupráce. Co by si například počali samotní lékaři, kdyby jim tito odborníci nevyrobili rentgeny, lasery, mikroskopy a různé jiné potřebné přístroje, nebo různé umělé protézy, měřící přístroje a podobně. Ale nyní se vraťme k faktům léčení.
Pro orientaci uveďme si následující fáze: 1. ANAMNÉZA- vyšetření, tzv. předchorobí pacienta 2. DIAGNÓZA- určení choroby nemocného, poznání příčin nemoci 3. TERAPIE - léčba, proces léčení 4. REKONVALESCENCE - zotavování se po přestálé chorobě před úplným uzdravením.
Posuzujeme-li tyto fáze z hlediska dynamického programování, je zcela zřejmé, že fáze 1. 2. a 3. patří mezi deterministické jevy lékaře - specialisty, zatímco fáze 4. je stochastický jev, vycházející z přírodovědeckých odborností léčitelů. Mantinely mezi jednotlivými uvedenými fázemi nemusí být vždy jasné, mohou jako ve všem vyvolávat určité polemiky, ale když jsme si vědomi nezbytné spolupráce v léčení i případně jeho někdy neblahé výsledky, buďme alespoň trochu skromní a pokorní vzájemně vůči sobě a nehrajme si na Šalamouna. Nikdo z nás není přeci neomylný a bezchybný a nechce si dát poradit byť by měl řadu vysokých škol a titulů. Je však vždy nutné mít seberespekt a ověřenou zdravou sebejistotu, aby se tento pocit lékaře i léčitele přenesl na pacienta, který tím načerpá důvěru v terapii a víru ve vyléčení choroby. U lékaře i léčitele je vždy nutné mít respekt, ale k tomu i příslušnou jistotu jedince je vždy stochastickým jevem, protože je pravdou, že pýcha předchází pád a snadno může nastat jev blamáže a kapitulace vědomostí, tedy krachu terapie. Jsou to pak smutná konstatování. Například likvidace melanomů není šťastná pomocí skalpelu. Co však lze považovat po mnoha kladných experimentech v medicíně za optimistický krok je ve 4. fázi - rekonvalescence, jako dosud nevyužitý přírodní lék třtinový extrakt - ve světě známý pod jménem BLACK MIRACLE, SCHWARZE WUNDER, MIRACLE NOIR a u nás pod značkou "ČERNÝ ZÁZRAK" firmy Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška. Závěrem lze uvést účinnou aplikaci třtinového extraktu: I. Zevně na kůži lidského těla, kde došlo k porušení struktury povrchu kůže následkem ozáření po likvidaci karcinomu. Po aplikaci obkladů ze třtinového extraktu nastává zklidnění a ozdravění ozářené (i spálené) kůže. Totéž platí i pro likvidaci lupénky (psoriasis vulgaris). II. Aplikací třtinového extraktu vnitřně, rozpuštěného v teplé vodě působí uklidnění v procesu metabolismu při léčení žloutenky typu A - infekční. Pracuje se dále na pozitivních léčebných účincích třtinového extraktu, což bude publikováno, aby to prospělo široké veřejnosti pacientů, lékařů i léčitelů a podpořilo to reálnou naději na uzdravení a víru pacientů. Postupem doby se tento třtinový extrakt stává darem Božím pro lidstvo a ČERNÝM ZÁZRAKEM pro nevěřící Tomáše. Lze si jenom přát dobré zdraví a spokojenost.

MUDr. Jana Kombercová, soukromá praktická lékařka, Poliklinika Modřany, Praha 4

Třtinový extrakt se ke mě dostal v roce 1990 jako všestranně zdraví prospěšná potravina. Od dětství jsem měla zažívací problémy spojené s onemocněním průdušek a značným zahleňováním. Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet tuto novou potravinu, která nezahleňuje a je zároveň přírodním zdrojem biologicky hodnotných látek.
Na čas jsem na extrakt zapomněla, respektive jsem ho nepoužívala pravidelně. Teprve nedávno jsem jej zařadila do svého jídelníčku a začala zkoušet i ve své medicínské praxi. To znamená testovat ho metodou EAV (elektropunkturou dle doktora Volla) a ordinovat pacientům vedle homeopatie jako dietetický doplněk k nejrůznějším zdravotním problémům. Výsledky jsou zatím krátkodobé, ale v podstatě se i v našich podmínkách shodují se zkušenostmi pana Cyrila Scotta. Praktické uplatnění třtinového extraktu se ukázalo zejména u zácpy, alergií (ekzémy, senná rýma, astma), oslabení imunitního systému vlivem chronických onemocnění (např. dýchcích cest) spojených se zažívacími potížemi, (záněty střev, slinivky, žaludku, žlučníku, jater) a s nimi spojeného únavového syndromu. Dále u zánětů močového měchýře, ledvin, prostaty, vaječníků, poruch menstruačního cyklu, vertebrogenních potíží, zejména v křížové oblasti a revmatických bolestí kloubů. V neposlední řadě se příznivé účinky třtinového extraktu jako výživového doplňku prokázaly i při cukrovce. Jeho pozitivní vliv na nervový systém a psychiku byl vysledován i u zdravých jedinců, v těhotenství a v rekonvalescenci. Černý zázrak včetně dietních opatření, zejména monodiety a omezeného používání mléčných výrobků, vajec, masa, uzenin, bílé mouky a cukru, se stává nezbytným doplňkem komplexní léčby metodou EAV a homeopatie u mnoha civilizačních onemocnění.

PhDr. Marta a Ing. Václav Novákových, Brno

Zvědavost a touha po informacích přivedla mého manžela v dubnu 1999 do lékárny na Masarykově ul. 37, kde spatřil za výlohou reklamní poutač "Černý zázrak" - třtinový extrakt. Ihned si vyžádal prospekt a po krátkém seznámení zakoupil jedno balení jako dárek pro mě s nadějí, že mně to pomůže vyléčit artrózu kolena.

V té době jsem trpěla bolestí při chůzi a po námaze jsme měla otok kolena. Vedle toho jsme trpěla často zácpou a nepravidelnou stolicí. Zpočátku jsem nesdílela jeho nadšení s jakou nadějí se upjal k tomuto třtinovému extraktu, neboť jsem již vyzkoušela jiné recepty. Ještě týž den jsem započala s konzumací třtinového extraktu. První dva týdny jsem brala 3-4 x denně dávku - kávou lžičku a to buď do kávy, čaje anebo na chléb s Ramou (místo marmelády nebo medu). Po dvou týdnech jsem již cítila značnou úlevu a od té doby již nemám omezující potíže s artrózou kolen. Rovněž se mně upravilo zažívání a vyměšování. Po cca měsíci jsem snížila denní dávku na 1-2 lžičky denně . V září jsme navštívili s manželem Rakouské Alpy, kde jsme absolvovali horské túry s poměrně značnou zátěží. Ani zde jsem již artrózu nepocítila. Pro svoje zdraví však třtinový extrakt konzumuji dále, ne však již tak intenzívně jen 3 - 4 lžičky týdně. Tento rozsah mně pro doplnění vzácných živin zcela postačuje. Manžel se cca 5 let léčí s hypertenzí, vysokým krevním tlakem. Při vyšetření mu byl lékařem- urologem zjištěn karcinom prostaty. Po celou dobu se mnou konzumoval třtinový extrakt v průměru 1 lžičku denně. Postupně si snížil dávkování prášků na tlak. Koncem září podstoupil operaci prostaty. Měsíc před operací zvýšil konzumaci extraktu na cca 2 lžičky denně, tak aby si připravil organizmus na tento náročný zákrok. Přes skutečnost, že má nadváhu, pooperační průběh byl velice uspokojivý, bez komplikací, vše se dobře zhojilo. Oba můžeme proto z vlastní zkušenosti, kterou jsme popsali, potvrdit skutečnost, že ke třtinovému extraktu doplňující přívlastek - "Černý zázrak" patří plným právem. V žebříčku životních hodnot člověka zdraví patří na 1. místo. Po našich zkušenostech svým přátelům, příbuzným a známým při výročích a slavnostních příležitostech kromě přání zdraví dáváme jako dárek "něco pro zdraví" - balíček s Černým zázrakem a knihou Cyrila Scotta doplněnou o obchodní prospekt fy. Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška. Zatím vždy k plné spokojenosti obdarovaných!