Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.

Naše produkty

Recepty z černého zlata Na těchto místech lze naše zboží zakoupit přímo

Rychlý kontakt

E-mail: perfektra@email.cz

 

 

E-shop je určen pro soukromé odběratele. Pokud jste zástupce firmy, kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Informace dle zákona
č. 90/2012 Sb.

Promo-image
Promo-image

Úvodní stránka » Reference

Reference

Kliknutím sem můžete přidat vaši referenci

Odeslat

MUDr. Vojtěch Kantner, dermatovenerol. oddělení, DTC kožní odd.,Praha 4

Surový třtinový extrakt z cukrové třtiny, značky "Černý zázrak" od firmy Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, jsem jako dermatolog zkoušel u velmi rozšířené kožní choroby lupenky. Tento třtinový extrakt je od přírody na rozdíl od rafinovaného třtinového cukru nabit vzácnými stopovými prvky a vitamíny.
Ze stopových prvků bych zdůraznil přítomnost hořčíku, zinku, vápníku, fosforu a železa. Z vitamínů je zajímavá velká přítomnost pyridoxinu, pantenolu a inozitolu. Vitamín B6 pyridoxin je zázrakem v přírodě. Mistrně ovládá transport životně důležitých aminokyselin a základních staveb bílkovin. Dopraví je rychle a neomylně na svá místa. Teprve nedávno se vědcům podařilo objevit, že třtinový extrakt obsahuje velké množství pyridoxinu. Tento vitamín je kormidelníkem v našem imunitním systému. Má významný podíl v metabolismu cukrů, a proto nepřekvapuje, že spolu s chrómem v některých případech dokáže upravit diabetes. Pantenol, vitamín B5 působí příznivě na ztuhlé klouby, proto také po konzumaci třtinového extraktu dochází ke zlepšení artrózy. Vysoký obsah inozitolu je velkým překvapením. Inozitol je jedna z nejdůležitějších substancí pro správnou funkci a růst nervových buněk. Bez inozitolu se nedostaví spánek. Je třeba proto také zkoušet třtinový extrakt u nespavosti, podáváním větších dávek u postihnutých nespavostí. Na našem oddělení jsme zkoušeli tuto potravinu výhradně u lupenky u 8 případů. Pacienti používali třtinový extrakt (4 x denně, 1 kávou lžíci, po dobu 21 dnů), a proto má tato zpráva jen informativní charakter. Vyhodnotit jsme mohli pouze 6 případů, protože dva se k vyhodnocení nedostavili. Je jasné, že z tak krátkodobého léčení, a tak malého počtu nelze činit seriózní závěry, ale i tak jsou první dojmy velmi příznivé. Téměř u všech se psoriatické šupiny zmenšovaly, a také zápalová reakce se zmenšila. Zdá se, že bude vhodné u našich pacientů pokračovat ve výzkumu nejméně 8 týdnů a zkoumat tuto potravinu u daleko většího počtu diabetiků. U dvou pacientů klesla počáteční glykemie z hodnoty 12,4 na 8,2 a další pacient ztratil svou zácpu. Věříme, že firma Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, nám umožní pokračovat ve velmi zajímavém výzkumu. V Praze, dne 13. 4. 2000

Doc. Ing. Josef Horák

Vycházejme z předpokladu, že zákeřná choroba například RAKOVINA se nevyhýbá ani lékařům, ani léčitelům, pak je v takovém případě každá účinná rada dobrá, zvláště když nastane stádium bezradnosti bez naděje na úspěšné vyléčení. Je snaha vyjádřit správný zdravotní stav matematickou identitou rovnice, že zdraví má být v rovnováze s optimální životní vitalitou.
Pak srovnáváním těchto veličin docházíme ke vztahu, že Bůh je síla přírody, která je ještě zcela nevyčerpatelným a blahodárným zdrojem pro zachování zdraví všeho živého na naší planetě. Pak už jen záleží na člověku, lékaři nebo léčiteli - přírodovědci, jak umí s tímto zdrojem přírody hospodařit, jak s ním umí zacházet, a jaké učiní proti chorobě optimální rozhodnutí v provedení zákroku. A tak se dostáváme k důležité vědecké metodě aplikovatelné ve všech oborech národního hospodářství tzv. DYNAMICKÉMU PROGRAMOVÁNÍ. V medicíně vycházejme z premisy, že každá choroba je dynamický proces, není tedy statickou záležitostí, má svůj vývoj. Proto také lékař i léčitel musí mít na zřeteli správně stanovit i stochastické jevy. Jevy vyplývající neboli jevy náhodné, dříve než přistoupí k jevu deterministickému tj. k vlastnímu rozhodnutí. Zde platí Bellmanův princip optimality: "Nechť je výchozí stav /zdravotní/ a výchozí rozhodnutí jakékoliv, posloupnost následujících rozhodnutí /léčebných/ musí tvořit OPTIMÁLNÍ ROZHODOVACÍ STRATEGII vzhledem ke zdravotnímu stavu výchozímu (v počátečním stavu choroby)". To znamená mít na zřeteli cíl léčby: MAXIMÁLNÍ EFEKT A MINIMÁLNÍ RIZIKO. Znamená to také minimální entropie míry nejistoty v léčebném procesu. Značný podíl na úspěšném léčebném procesu, který technologicky kompletuje odborný lékař - specialista mají všechny průvodní odborné profese tj. manažeři, inženýři, přírodovědci, matematici, konstruktéři, psychologové atd. Mezi nimi je nutná vzájemná spolupráce. Co by si například počali samotní lékaři, kdyby jim tito odborníci nevyrobili rentgeny, lasery, mikroskopy a různé jiné potřebné přístroje, nebo různé umělé protézy, měřící přístroje a podobně. Ale nyní se vraťme k faktům léčení.
Pro orientaci uveďme si následující fáze: 1. ANAMNÉZA- vyšetření, tzv. předchorobí pacienta 2. DIAGNÓZA- určení choroby nemocného, poznání příčin nemoci 3. TERAPIE - léčba, proces léčení 4. REKONVALESCENCE - zotavování se po přestálé chorobě před úplným uzdravením.
Posuzujeme-li tyto fáze z hlediska dynamického programování, je zcela zřejmé, že fáze 1. 2. a 3. patří mezi deterministické jevy lékaře - specialisty, zatímco fáze 4. je stochastický jev, vycházející z přírodovědeckých odborností léčitelů. Mantinely mezi jednotlivými uvedenými fázemi nemusí být vždy jasné, mohou jako ve všem vyvolávat určité polemiky, ale když jsme si vědomi nezbytné spolupráce v léčení i případně jeho někdy neblahé výsledky, buďme alespoň trochu skromní a pokorní vzájemně vůči sobě a nehrajme si na Šalamouna. Nikdo z nás není přeci neomylný a bezchybný a nechce si dát poradit byť by měl řadu vysokých škol a titulů. Je však vždy nutné mít seberespekt a ověřenou zdravou sebejistotu, aby se tento pocit lékaře i léčitele přenesl na pacienta, který tím načerpá důvěru v terapii a víru ve vyléčení choroby. U lékaře i léčitele je vždy nutné mít respekt, ale k tomu i příslušnou jistotu jedince je vždy stochastickým jevem, protože je pravdou, že pýcha předchází pád a snadno může nastat jev blamáže a kapitulace vědomostí, tedy krachu terapie. Jsou to pak smutná konstatování. Například likvidace melanomů není šťastná pomocí skalpelu. Co však lze považovat po mnoha kladných experimentech v medicíně za optimistický krok je ve 4. fázi - rekonvalescence, jako dosud nevyužitý přírodní lék třtinový extrakt - ve světě známý pod jménem BLACK MIRACLE, SCHWARZE WUNDER, MIRACLE NOIR a u nás pod značkou "ČERNÝ ZÁZRAK" firmy Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška. Závěrem lze uvést účinnou aplikaci třtinového extraktu: I. Zevně na kůži lidského těla, kde došlo k porušení struktury povrchu kůže následkem ozáření po likvidaci karcinomu. Po aplikaci obkladů ze třtinového extraktu nastává zklidnění a ozdravění ozářené (i spálené) kůže. Totéž platí i pro likvidaci lupénky (psoriasis vulgaris). II. Aplikací třtinového extraktu vnitřně, rozpuštěného v teplé vodě působí uklidnění v procesu metabolismu při léčení žloutenky typu A - infekční. Pracuje se dále na pozitivních léčebných účincích třtinového extraktu, což bude publikováno, aby to prospělo široké veřejnosti pacientů, lékařů i léčitelů a podpořilo to reálnou naději na uzdravení a víru pacientů. Postupem doby se tento třtinový extrakt stává darem Božím pro lidstvo a ČERNÝM ZÁZRAKEM pro nevěřící Tomáše. Lze si jenom přát dobré zdraví a spokojenost.

PhDr. Marta a Ing. Václav Novákových, Brno

Zvědavost a touha po informacích přivedla mého manžela v dubnu 1999 do lékárny na Masarykově ul. 37, kde spatřil za výlohou reklamní poutač "Černý zázrak" - třtinový extrakt. Ihned si vyžádal prospekt a po krátkém seznámení zakoupil jedno balení jako dárek pro mě s nadějí, že mně to pomůže vyléčit artrózu kolena.

V té době jsem trpěla bolestí při chůzi a po námaze jsme měla otok kolena. Vedle toho jsme trpěla často zácpou a nepravidelnou stolicí. Zpočátku jsem nesdílela jeho nadšení s jakou nadějí se upjal k tomuto třtinovému extraktu, neboť jsem již vyzkoušela jiné recepty. Ještě týž den jsem započala s konzumací třtinového extraktu. První dva týdny jsem brala 3-4 x denně dávku - kávou lžičku a to buď do kávy, čaje anebo na chléb s Ramou (místo marmelády nebo medu). Po dvou týdnech jsem již cítila značnou úlevu a od té doby již nemám omezující potíže s artrózou kolen. Rovněž se mně upravilo zažívání a vyměšování. Po cca měsíci jsem snížila denní dávku na 1-2 lžičky denně . V září jsme navštívili s manželem Rakouské Alpy, kde jsme absolvovali horské túry s poměrně značnou zátěží. Ani zde jsem již artrózu nepocítila. Pro svoje zdraví však třtinový extrakt konzumuji dále, ne však již tak intenzívně jen 3 - 4 lžičky týdně. Tento rozsah mně pro doplnění vzácných živin zcela postačuje. Manžel se cca 5 let léčí s hypertenzí, vysokým krevním tlakem. Při vyšetření mu byl lékařem- urologem zjištěn karcinom prostaty. Po celou dobu se mnou konzumoval třtinový extrakt v průměru 1 lžičku denně. Postupně si snížil dávkování prášků na tlak. Koncem září podstoupil operaci prostaty. Měsíc před operací zvýšil konzumaci extraktu na cca 2 lžičky denně, tak aby si připravil organizmus na tento náročný zákrok. Přes skutečnost, že má nadváhu, pooperační průběh byl velice uspokojivý, bez komplikací, vše se dobře zhojilo. Oba můžeme proto z vlastní zkušenosti, kterou jsme popsali, potvrdit skutečnost, že ke třtinovému extraktu doplňující přívlastek - "Černý zázrak" patří plným právem. V žebříčku životních hodnot člověka zdraví patří na 1. místo. Po našich zkušenostech svým přátelům, příbuzným a známým při výročích a slavnostních příležitostech kromě přání zdraví dáváme jako dárek "něco pro zdraví" - balíček s Černým zázrakem a knihou Cyrila Scotta doplněnou o obchodní prospekt fy. Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška. Zatím vždy k plné spokojenosti obdarovaných!

MUDr. Zdeňk Beran, prakticý lékař pro dospělé, Ústí nad Labem - Chuderov

Jako deus ex machina antických her vstoupil do mé ordinace pozorný pacient, který si všiml mé poněkud neurovnané chůze po sice velmi úspěšné operaci vyhřezlých plotének bederní páteře, ale provedené mou vlastní váhavostí v době již rozvinutých trofických změn na svalstvu levé dolní končetiny a neurologických symptomů. Po hodině se objevil znovu a nabídl třtinový extrakt jako doplňující lék k rehabilitačnímu cvičení. S trochou nedůvěry, ale zároveň s velkou zvědavostí jsem třtinový extrakt začal užívat.
Uznávám pravidlo, že pokud lze, je dobré novotu nejprve vyzkoušet sám na sobě a teprve potom doporučit pacientům. Výsledek se dostavil. Odložil jsem veškerá analgetika (léky utišující bolest) a užívám pouze třtinový extrakt dle návodu. S vědomím, že jeden případ v medicínské statistice nic neznamená, požádal jsem o možnost rozšíření léčby Černým zázrakem i na své pacienty v indikacích ve spise uvedených včetně lupenky. Přes krátkou dobu užívání se výsledky již pozvolna objevují. U lupenky, která je dostupná zraku, se léčebný efekt dá dobře sledovat. Jsem přesvědčen, že se Černý zázrak stane doplňujícím lékem nebo chcete-li dietetikem v celé ředě medicínských oborů, ortopedií počínaje a kožní medicínou konče. Ještě několik slov ke snášenlivosti preparátu. Třtinový extrakt s mlékem mi připomíná bílou kávu z dětství, třtinový extrakt přidaný do zrnkové kávy s mlékem se pro mne stal nepostradatelným denním nápojem. Ani u mne, ani u mých pacientů se neobjevily vedlejší účinky, naopak u některých pacientů došlo i k psychické vyrovnanosti. S myšlenkou karence - nedostatku některých látek při vývoji kloubních poruch - jsem se setkal již začátkem šedesátých let jako obvodní lékař okresu Praha-západ. Postižení nosných kloubů artotickými změnami vede k poměrně častým návštěvám pacientů, a proto jsem vždy bedlivě sledoval přednášky krajských revmatologů. Tehdy celokrajsky působící revmatolog MUDr. Kamenář propagoval zvýšenou dodávku vápníku spolu s utilizujícím faktorem, vitaminem D. Musím přiznat, že měl určité léčebné výsledky, MUDr. Kamenáře vystřídal MUDr. Rejholec, který doporučoval aplikaci vitaminu B 12 s odůvodněním, že tento vitamin je důležitý nejen pro krvetvorbu a metabolismus nervové buňky, ale také pro vitalitu kloubní chrupavky. Zároveň vyslovil jednu velkou moudrost, kterou jsem se v průběhu dalších více jak třicet let řídil. Říkával:\"Nesnažte se utišit pacientovu kloubní bolest úplně. Myslel by si, že je vyléčen a přetěžoval by svoje nosné klouby, a tím je ještě více poničil.\" Tato velká pravda je vyjádřením skutečnosti, že tehdy podávaná antirevmatika mají především analgetický efekt a na vlastním léčení se příliš nepodílí. Mnohá z nich jsou vyráběna dosud, a i když k ním přibyla celá řada nových, nic se na této pravdě nezměnilo. Právě vyslovené není kritikou antirevmatik, ale připomínkou, že kromě tlumení bolesti bychom pro postižené klouby měli vykonat ještě něco navíc. Ukazuje se, že dodávka stopových prvků hraje v léčbě kloubních postižení důležitou roli. Ostatně stejnou myšlenkou je vedená výroba a aplikace bílkovinných frakcí, které jsou dodávkou stavebního materiálu pro životnost a snad i regeneraci kloubní chrupavky. Současná medicína propaguje i nitrokloubní aplikaci rozličných látek, především kortizonoidů, tedy látek odvozených od nadledvinkových hormonů. Z mého pohledu jde o krátkodobý léčebný efekt, a to ještě s rizikem zrychlené devastace kloubní chrupavky, jak na to upozorňoval velmi fundovaný roudnický ortopéd v 80. letech(poliklinika Roudnice nad Labem). Léčba úplavice cukrové není mou doménou. Patří do rukou diabetologa, niceméně jsem byl udiven, když jsem si prohlédl průkaz jednoho inzulin dependentního pacienta, který nezávisle na mně začal užívat třtinový extrakt. Pacient, který je v léčbě cukrovky 13 let, z toho 6 let na inzulinu a PAD (perorární antidiabetika), měl trvale hodnoty krevního cukru 11-14 mmol, se v době užívání třtinového extraktu dostal na hodnoty 8,8 mmol. Škoda, že to nelze zatím hodnotit jako trvalý jev, ale přesto je toto zjištění zajímavé. Jak je obecně známo, cukrovka postihuje i cévní řečiště a především cévy nejmenšího kalibru. Při cukrovce trpí výživa oční sítnice, ale i jiná místa, zvláště prokrvení dolních končetin. Uvedený pacient se dostal do fáze trofických změn na obou dolních končetinách a bude sledován, do jaké míry se podáváním třtinového extraktu zlepší trofika kůže na jeho dolních končetinách. Ještě jedna pozitivní zkušenost, a sice z vlastní rodiny. V březnu 1996 absolvovala moje žena (52 let) denzitometrické vyšetření kostní tkáně s výsledkem: denzita vztažená k věku 88 %. Od dubna roku 1997 pravidelně konzumuje třtinový extrakt. Kontrolní denzitometrické vyšetření ze dne 30.9.1997: kostní denzita 107 % - v normě oproti vyšetření z března 1996 (revmatologické odd. polikliniky v Ústí n. L.). S politováním musím konstatovat, že preparát Černý zázrak se k nám dostává až dnes, a to ještě poměrně zdlouhavou cestou, ale zároveň je nám k dispozici v době, kdy již prošel anglickým i velmi podrobným rozborem švýcarským, a po letité zkušenosti v medicínské praxi západního světa. Černý zázrak mohu jen doporučit.