Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.

Naše produkty

Recepty z černého zlata Na těchto místech lze naše zboží zakoupit přímo

Rychlý kontakt

E-mail: perfektra@email.cz

E-Shop Mobil

+420 602 120 629

 

E-shop je určen pro soukromé odběratele. Pokud jste zástupce firmy, kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Informace dle zákona
č. 90/2012 Sb.

Promo-image
Promo-image

Úvodní stránka » Reference »MUDr. Vojtěch Kantner, dermatovenerol. oddělení, DTC kožní odd.,Praha 4

Reference

MUDr. Vojtěch Kantner, dermatovenerol. oddělení, DTC kožní odd.,Praha 4

Surový třtinový extrakt z cukrové třtiny, značky "Černý zázrak" od firmy Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, jsem jako dermatolog zkoušel u velmi rozšířené kožní choroby lupenky. Tento třtinový extrakt je od přírody na rozdíl od rafinovaného třtinového cukru nabit vzácnými stopovými prvky a vitamíny.
Ze stopových prvků bych zdůraznil přítomnost hořčíku, zinku, vápníku, fosforu a železa. Z vitamínů je zajímavá velká přítomnost pyridoxinu, pantenolu a inozitolu. Vitamín B6 pyridoxin je zázrakem v přírodě. Mistrně ovládá transport životně důležitých aminokyselin a základních staveb bílkovin. Dopraví je rychle a neomylně na svá místa. Teprve nedávno se vědcům podařilo objevit, že třtinový extrakt obsahuje velké množství pyridoxinu. Tento vitamín je kormidelníkem v našem imunitním systému. Má významný podíl v metabolismu cukrů, a proto nepřekvapuje, že spolu s chrómem v některých případech dokáže upravit diabetes. Pantenol, vitamín B5 působí příznivě na ztuhlé klouby, proto také po konzumaci třtinového extraktu dochází ke zlepšení artrózy. Vysoký obsah inozitolu je velkým překvapením. Inozitol je jedna z nejdůležitějších substancí pro správnou funkci a růst nervových buněk. Bez inozitolu se nedostaví spánek. Je třeba proto také zkoušet třtinový extrakt u nespavosti, podáváním větších dávek u postihnutých nespavostí. Na našem oddělení jsme zkoušeli tuto potravinu výhradně u lupenky u 8 případů. Pacienti používali třtinový extrakt (4 x denně, 1 kávou lžíci, po dobu 21 dnů), a proto má tato zpráva jen informativní charakter. Vyhodnotit jsme mohli pouze 6 případů, protože dva se k vyhodnocení nedostavili. Je jasné, že z tak krátkodobého léčení, a tak malého počtu nelze činit seriózní závěry, ale i tak jsou první dojmy velmi příznivé. Téměř u všech se psoriatické šupiny zmenšovaly, a také zápalová reakce se zmenšila. Zdá se, že bude vhodné u našich pacientů pokračovat ve výzkumu nejméně 8 týdnů a zkoumat tuto potravinu u daleko většího počtu diabetiků. U dvou pacientů klesla počáteční glykemie z hodnoty 12,4 na 8,2 a další pacient ztratil svou zácpu. Věříme, že firma Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška, nám umožní pokračovat ve velmi zajímavém výzkumu. V Praze, dne 13. 4. 2000

Zpět

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto informovat o zavedení nového slevového systému pro registrované zákazníky.

Zaregistrovat se a začít jej využívat, můžete ihned. Využijte odkaz Registrace v záhlaví stránek.

Popis slevového systému

Slevový systém funguje na principu získávání bodů. Body jsou k zákaznickým účtům přiřazovány při uskutečněné objednávce a jejich získané množství závisí na množství vámi objednaného zboží. V současnosti je bodový poměr 1 bod za každou/kazdých 10 Kč z ceny objednávky.

Podle množství vámi získaných bodů spadáte vždy do jedné ze slevových kategorií. Již jen samotnou registrací získáváte slevu 3 %. Pokud po provedení objednávky dosáhnete množství bodů potřebného pro postup do vyšší slevové kategorie, následující objednávku uskutečníte již s touto slevou.

Jednotlivé úrovně slev jsou následující:

  • do 200 bodů 3 %
  • do 400 bodů 5 %
  • do 600 bodů 6 %
  • do 700 bodů 7 %
  • do 1000 bodů 8 %
  • více než 1000 bodů 9 %

Své nasbírané body a jim odpovídající procentuelní slevu můžete vždy využít až do 31.12 / 23:59 hod.
V tento čas dochází rovněž k vynulování bodů na vašem účtu a jejich sběr začíná pro následující rok nanovo.

Provozovatel totoho e-shopu si vyhrazuje právo provádět korekce, změny a aktualizace tohoto slevového systému.

Máte-li dotaz k fungování slevového systému, kontaktujte nás na info@perfektra.com.