Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.

Naše produkty

Recepty z černého zlata Na těchto místech lze naše zboží zakoupit přímo

Rychlý kontakt

E-mail: perfektra@email.cz

E-Shop Mobil

+420 602 120 629

 

E-shop je určen pro soukromé odběratele. Pokud jste zástupce firmy, kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Informace dle zákona
č. 90/2012 Sb.

Promo-image
Promo-image

Úvodní stránka » Reference »PhDr. Marta a Ing. Václav Novákových, Brno

Reference

PhDr. Marta a Ing. Václav Novákových, Brno

Zvědavost a touha po informacích přivedla mého manžela v dubnu 1999 do lékárny na Masarykově ul. 37, kde spatřil za výlohou reklamní poutač "Černý zázrak" - třtinový extrakt. Ihned si vyžádal prospekt a po krátkém seznámení zakoupil jedno balení jako dárek pro mě s nadějí, že mně to pomůže vyléčit artrózu kolena.

V té době jsem trpěla bolestí při chůzi a po námaze jsme měla otok kolena. Vedle toho jsme trpěla často zácpou a nepravidelnou stolicí. Zpočátku jsem nesdílela jeho nadšení s jakou nadějí se upjal k tomuto třtinovému extraktu, neboť jsem již vyzkoušela jiné recepty. Ještě týž den jsem započala s konzumací třtinového extraktu. První dva týdny jsem brala 3-4 x denně dávku - kávou lžičku a to buď do kávy, čaje anebo na chléb s Ramou (místo marmelády nebo medu). Po dvou týdnech jsem již cítila značnou úlevu a od té doby již nemám omezující potíže s artrózou kolen. Rovněž se mně upravilo zažívání a vyměšování. Po cca měsíci jsem snížila denní dávku na 1-2 lžičky denně . V září jsme navštívili s manželem Rakouské Alpy, kde jsme absolvovali horské túry s poměrně značnou zátěží. Ani zde jsem již artrózu nepocítila. Pro svoje zdraví však třtinový extrakt konzumuji dále, ne však již tak intenzívně jen 3 - 4 lžičky týdně. Tento rozsah mně pro doplnění vzácných živin zcela postačuje. Manžel se cca 5 let léčí s hypertenzí, vysokým krevním tlakem. Při vyšetření mu byl lékařem- urologem zjištěn karcinom prostaty. Po celou dobu se mnou konzumoval třtinový extrakt v průměru 1 lžičku denně. Postupně si snížil dávkování prášků na tlak. Koncem září podstoupil operaci prostaty. Měsíc před operací zvýšil konzumaci extraktu na cca 2 lžičky denně, tak aby si připravil organizmus na tento náročný zákrok. Přes skutečnost, že má nadváhu, pooperační průběh byl velice uspokojivý, bez komplikací, vše se dobře zhojilo. Oba můžeme proto z vlastní zkušenosti, kterou jsme popsali, potvrdit skutečnost, že ke třtinovému extraktu doplňující přívlastek - "Černý zázrak" patří plným právem. V žebříčku životních hodnot člověka zdraví patří na 1. místo. Po našich zkušenostech svým přátelům, příbuzným a známým při výročích a slavnostních příležitostech kromě přání zdraví dáváme jako dárek "něco pro zdraví" - balíček s Černým zázrakem a knihou Cyrila Scotta doplněnou o obchodní prospekt fy. Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o. Dobruška. Zatím vždy k plné spokojenosti obdarovaných!

Zpět

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto informovat o zavedení nového slevového systému pro registrované zákazníky.

Zaregistrovat se a začít jej využívat, můžete ihned. Využijte odkaz Registrace v záhlaví stránek.

Popis slevového systému

Slevový systém funguje na principu získávání bodů. Body jsou k zákaznickým účtům přiřazovány při uskutečněné objednávce a jejich získané množství závisí na množství vámi objednaného zboží. V současnosti je bodový poměr 1 bod za každou/kazdých 10 Kč z ceny objednávky.

Podle množství vámi získaných bodů spadáte vždy do jedné ze slevových kategorií. Již jen samotnou registrací získáváte slevu 3 %. Pokud po provedení objednávky dosáhnete množství bodů potřebného pro postup do vyšší slevové kategorie, následující objednávku uskutečníte již s touto slevou.

Jednotlivé úrovně slev jsou následující:

  • do 200 bodů 3 %
  • do 400 bodů 5 %
  • do 600 bodů 6 %
  • do 700 bodů 7 %
  • do 1000 bodů 8 %
  • více než 1000 bodů 9 %

Své nasbírané body a jim odpovídající procentuelní slevu můžete vždy využít až do 31.12 / 23:59 hod.
V tento čas dochází rovněž k vynulování bodů na vašem účtu a jejich sběr začíná pro následující rok nanovo.

Provozovatel totoho e-shopu si vyhrazuje právo provádět korekce, změny a aktualizace tohoto slevového systému.

Máte-li dotaz k fungování slevového systému, kontaktujte nás na info@perfektra.com.