Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.

Naše produkty

Recepty z černého zlata Na těchto místech lze naše zboží zakoupit přímo

Rychlý kontakt

E-mail: perfektra@email.cz

E-Shop Mobil

+420 602 120 629

 

E-shop je určen pro soukromé odběratele. Pokud jste zástupce firmy, kontaktujte nás.

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Informace dle zákona
č. 90/2012 Sb.

Promo-image
Promo-image

Úvodní stránka » Reference »MUDr. Jana Kombercová, soukromá praktická lékařka, Poliklinika Modřany, Praha 4

Reference

MUDr. Jana Kombercová, soukromá praktická lékařka, Poliklinika Modřany, Praha 4

Třtinový extrakt se ke mě dostal v roce 1990 jako všestranně zdraví prospěšná potravina. Od dětství jsem měla zažívací problémy spojené s onemocněním průdušek a značným zahleňováním. Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet tuto novou potravinu, která nezahleňuje a je zároveň přírodním zdrojem biologicky hodnotných látek.
Na čas jsem na extrakt zapomněla, respektive jsem ho nepoužívala pravidelně. Teprve nedávno jsem jej zařadila do svého jídelníčku a začala zkoušet i ve své medicínské praxi. To znamená testovat ho metodou EAV (elektropunkturou dle doktora Volla) a ordinovat pacientům vedle homeopatie jako dietetický doplněk k nejrůznějším zdravotním problémům. Výsledky jsou zatím krátkodobé, ale v podstatě se i v našich podmínkách shodují se zkušenostmi pana Cyrila Scotta. Praktické uplatnění třtinového extraktu se ukázalo zejména u zácpy, alergií (ekzémy, senná rýma, astma), oslabení imunitního systému vlivem chronických onemocnění (např. dýchcích cest) spojených se zažívacími potížemi, (záněty střev, slinivky, žaludku, žlučníku, jater) a s nimi spojeného únavového syndromu. Dále u zánětů močového měchýře, ledvin, prostaty, vaječníků, poruch menstruačního cyklu, vertebrogenních potíží, zejména v křížové oblasti a revmatických bolestí kloubů. V neposlední řadě se příznivé účinky třtinového extraktu jako výživového doplňku prokázaly i při cukrovce. Jeho pozitivní vliv na nervový systém a psychiku byl vysledován i u zdravých jedinců, v těhotenství a v rekonvalescenci. Černý zázrak včetně dietních opatření, zejména monodiety a omezeného používání mléčných výrobků, vajec, masa, uzenin, bílé mouky a cukru, se stává nezbytným doplňkem komplexní léčby metodou EAV a homeopatie u mnoha civilizačních onemocnění.

Zpět

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vás tímto informovat o zavedení nového slevového systému pro registrované zákazníky.

Zaregistrovat se a začít jej využívat, můžete ihned. Využijte odkaz Registrace v záhlaví stránek.

Popis slevového systému

Slevový systém funguje na principu získávání bodů. Body jsou k zákaznickým účtům přiřazovány při uskutečněné objednávce a jejich získané množství závisí na množství vámi objednaného zboží. V současnosti je bodový poměr 1 bod za každou/kazdých 10 Kč z ceny objednávky.

Podle množství vámi získaných bodů spadáte vždy do jedné ze slevových kategorií. Již jen samotnou registrací získáváte slevu 3 %. Pokud po provedení objednávky dosáhnete množství bodů potřebného pro postup do vyšší slevové kategorie, následující objednávku uskutečníte již s touto slevou.

Jednotlivé úrovně slev jsou následující:

  • do 200 bodů 3 %
  • do 400 bodů 5 %
  • do 600 bodů 6 %
  • do 700 bodů 7 %
  • do 1000 bodů 8 %
  • více než 1000 bodů 9 %

Své nasbírané body a jim odpovídající procentuelní slevu můžete vždy využít až do 31.12 / 23:59 hod.
V tento čas dochází rovněž k vynulování bodů na vašem účtu a jejich sběr začíná pro následující rok nanovo.

Provozovatel totoho e-shopu si vyhrazuje právo provádět korekce, změny a aktualizace tohoto slevového systému.

Máte-li dotaz k fungování slevového systému, kontaktujte nás na info@perfektra.com.